pędzle hakuro do makijażu
Akcesoria Twarz

Jak zrobić przydymiony makijaż oczu?

Ciemny makijaż oczu bazujący na kolorach: czerni, szarości i bieli jest idealny na uroczyste okazje, takie jak wesele, impreza sylwestrowa, wizyta w teatrze, czy nawet przyjęcie urodzinowe w rodzinnym gronie. Prym wiedze wciąż nakładanie cieni do powiek w taki sposób, aby uzyskać efekt przydymionych oczu. Jak w profesjonalny sposób wykonać taki make-up? Jakie akcesoria będą do tego potrzebne? Dlaczego warto rozważyć produkty firmy Hakuro?

Podkład pod cienie

Zanim przystąpi się do nakładania cieni na powieki, zaleca się posmarować je specjalnym podkładem. Dzięki temu dłużej utrzymają się one na skórze. Preparat można rozprowadzić palcami lub dedykowanymi akcesoriami np. pędzlami Hakuro.

Dobre cienie do powiek plus pędzle

Kupując cienie do powiek za 5 złotych, nie należy oczekiwać, że makijaż oczu pozostanie nienaruszony przez cały wieczór. Aby efekt smokey eyes utrzymał się przez wiele godzin, koniecznie trzeba postawić na wysokiej jakości kosmetyki. To samo tyczy się gadżetów służących do aplikowania cieni. Profesjonalne pędzle do makijażu Hakuro na pewno okażą się niezwykle przydatne.

Smokey eyes – krok po kroku

Makijaż rozpoczyna się namalowaniem kreski na górnej linii rzęs. W tym celu używa się czarnej kredki. Następnie lekko rozciera się ją pędzelkiem do makijażu Hakuro. Kolejny etap stanowią następujące kroki:

– nałożenie czarnego cienia na górnej powiece;

– nałożenie cienia do powiek w kolorze szarym;

– roztarcie granicy między nimi.

Biały lub cielisty cień nakłada się w wewnętrznym kąciku oka. Pędzle Hakuro wykonane z koziego włosia odgrywają w makijażu smokey eyes  istotną rolę. Dobre kosmetyki zawsze idą w parze z akcesoriami wysokiego gatunku. Firma Hakuro to polska marka wychodząca naprzeciw kobietom.

Back To Top