paznokcie hybrydowe beżowe - casual beige semilac 5w1
Paznokcie

Jakie lakiery hybrydowe warto wybierać?

Zaopatrzenie się w produkty do manicure hybrydowego i samodzielne wykonywanie takiej stylizacji to świetne rozwiązanie, na które decyduje się wiele kobiet. Kieruje nimi nie tylko chęć zaoszczędzenia, ale też zapewnienia sobie wygody. Na pewno takim działaniom sprzyja fakt, że producenci lakierów hybrydowych stale wypuszczają na rynek udoskonalone produkty, wcale nie z myślą o profesjonalistach, ale właśnie o domowym zastosowaniu, jak lakiery Semilac 5w1, które są niezwykle łatwe w użyciu.

Trwałość przede wszystkim

Choć istotą manicure hybrydowego jest utwardzanie powłoki lampą UV lub LED, trwałość samego lakieru także ma bardzo duże znaczenie. W salonach stosuje się różne produkty, wcale nie zawsze najlepsze, a klientki nie mają na to wpływu. Gdy zaś kupuje się lakier do własnego użytku, można wybrać najlepszy. Nie warto przy tym żałować pieniędzy, gdyż takie produkty są bardzo wydajne.

Szczególnie można to powiedzieć o lakierach Semilac 5w1, które świetnie kryją i zapewniają głębię koloru, nie trzeba więc nakładać ich grubej warstwy. Dobry lakier, a takie zdecydowanie są wskazane, potrafi utrzymać się na płytkach nie tylko standardowe dwa tygodnie, ale nawet trzy, choć oczywiście wiele zależy od tego, na jakie czynniki narażone są paznokcie. O wytrzymałości, jaką odznaczają się produkty Semilac 5 w 1 najlepiej świadczy fakt, że nadają się one także do nadbudowania płytki i przedłużenia paznokci, stanowiąc świetną alternatywę dla paznokci żelowych.

Jakie kolory?

To już kwestia gustu i preferencji, ale zdecydowanie bardziej uniwersalne są jasne barwy. Są odpowiednie i na chłodne miesiące, i na lato, kiedy to pięknie podkreślają opaleniznę. Takie barwy nie rzucają się mocno w oczy, nadają się więc do pracy czy na oficjalne okazje. Z tego powodu producent Semilac 5w1 postanowił tylko takie kolory umieścić w swej palecie. Mnogość odcieni pozwala dobrać odpowiedni dla siebie, niezależnie od preferencji. Nic więc dziwnego, że preparaty te cieszą się bardzo dużą popularnością.

Back To Top