szminka Golden Rose Velvet Matte Lipstick
Depilacja Kosmetyki Twarz

Jak wybrać pomadkę na lato?

Pomadki są jednym z najważniejszych i najczęściej stosowanych kosmetyków do makijażu. Dzięki szminkom Golden Rose można całkowicie zmienić wygląd za sprawą samego odcienia – nude będzie wyglądał elegancko w pracy, ale jeśli po nim użyje się czerwieni, to look stanie się bardziej seksowny i drapieżny, idealny na randkę.

Modne kolory latem 2021

W sezonie letnim 2021 najmodniejsze będą odcienie różu, przy którym skóra wygląda delikatnie i bardzo dziewczęco. Sprawdzą się tu doskonale pomadki Golden Rose Velvet Matte nr 11 i 13 lub, dla nieco mniej odważnych pań, nr 8. Oczywiście czerwień jest ponadczasowa, więc szminki Golden Rose nr 6 i 15 także będą doskonałym wyborem. Jednak w tym przypadku należy uważać – czerwień na ustach podkreśli wszelkie przebarwienia na skórze. Wybierając więc te szminki Golden Rose trzeba zadbać o to, by cały makijaż był nienaganny i ukrywał wszelkie niedoskonałości cery. Blondynki i szatynki mogą sięgnąć także po odcienie brzoskwiniowe, np. odcień nr 21, który w tym sezonie wróci do łask. Jednakże panie o włosach rudych lub czarnych powinny się nad tym kolorem poważnie zastanowić – w wielu przypadkach nie będzie im on pasował.

Przetrwać całą noc

Oczywiście sam kolor nie wystarczy, by dobrze wyglądać, liczy się także jego trwałość – przecież nikt nie chce poprawiać makijażu co chwilę. Ten aspekt pomadek jest szczególnie istotny latem, kiedy należy częściej sięgać po napoje. W tym przypadku należy wybierać kosmetyki sprawdzone, dobrze napigmentowane, np. Golden Rose pomadki.

Back To Top