Paznokcie

Moda na hybrydę

Wraz z wejściem na rynek, lakiery hybrydowe w szybkim tempie zyskały wiele fanek, stając się kosmetycznym hitem. Klasyczne lakiery wymagały malowania i czekania aż lakier wyschnie. Ich trwałość również pozostawiała wiele do życzenia. Lakiery hybrydowe okazały się wybawieniem dla tych pań, który oczekiwały nienagannego stanu paznokci przez długi czas. 

Tani i dobry manicure

Wiele z kobiet nie wyobraża sobie manicure, bez użycia tej innowacyjnej metody. W sklepach, spotkać możemy wiele marek lakierów. Nie jest to jednak mały wydatek. Ceny większości lakierów, dochodzą nawet do 45 zł za butelkę. Ratunkiem są lakiery hybrydowe Hi. Dostępne w ogromnej palecie kolorystycznej oraz niskiej cenie, dodatkowo zachęcają do wypróbowania kolejnych kolorów. Szeroki wybór pozwoli,  na eksperymenty i nie pozwoli sobie w monotonię! Z pomocą lakierów Hi Hybrid można uzyskać pięknych i lśniących paznokcie, zachwycające swoją trwałością i kolorem.

Zrób to dobrze

Aby cieszyć się pięknym i trwałym kolorem na paznokciach, należy trzymać się pewnych zasad. Po pierwsze, aby zmniejszyć ryzyko powstania alergii, nie nakładaj lakieru na uszkodzoną lub zniszczoną płytkę paznokcia. Powinny być zdrowe i odpowiednio przygotowane. 

Po drugie, staraj się żeby nie zalać skórek. Lakiery hybrydowe, nie powinny mieć bezpośredniego kontaktu ze skórą. Zbyt mocno spiłowana płytka i zrywanie warstwy lakieru z paznokcia to błędy, które mogą skutkować zniszczeniem paznokci. Lakieru należy się pozbyć przy użyciu acetonu lub też spiłowując go, za pomocą pilniczka lub frezarki.

Podsumowując, jeśli chcemy uzupełnić swój wygląd, o piękne i zadbane paznokcie, warto zastanowić się nad użyciem lakierów hybrydowych, które zapewniają niezwykłą trwałość i satysfakcję.

Back To Top