Krem Bioderma Sensibio Rich
Kosmetyki

Bioderma Sensibio – klasyki z linii Sensibio

Bioderma to francuska firma farmaceutyczna, która zasłynęła na całym świecie swoimi dermokosmetykami. Spotkać je można nie tylko we francuskich aptekach i drogeriach, ale również w polskich. Linia Bioderma Sensibio nadaje się do pielęgnowania skóry wrażliwej oraz naczynkowej. Jakie są najpopularniejsze, najklasyczniejsze produkty z linii Bioderma Sensibio?

Bioderma Sensibio H2O – płyn micelarny

Płyn micelarny Bioderma to najbardziej znany płyn micelarny na świecie! Każda entuzjastka dermokosmetyków (i nie tylko) kojarzy jego opakowanie z różową zakrętką. Nie ma zapachu i nie podrażni skóry, ale zmywa nawet wodoodporny makijaż – nie trzeba mieć osobnego płynu do demakijażu oczu, ten sobie poradzi. Nie trzeba go też dodatkowo spłukiwać wodą. Przeznaczony jest zarówno dla osób ze skórą bardzo wrażliwą, jak i dla tych ze skórą normalną oraz mieszaną.

Opakowanie płynu micelarnego Bioderma H20 można segregować, gdyż zrobione jest w 100% z plastiku – warto o tym pamiętać i wrzucać puste opakowania po dermokosmetykach do odpowiedniego pojemnika.

Bioderma Sensibio AR – krem redukujący zaczerwienienia

Bioderma Sensibio AR to krem, który redukuje zaczerwienienia i nadwrażliwość skóry. Przeznaczony jest dla osób ze skórą wrażliwą i naczynkową, z tendencją do zaczerwienień. Jest to też krem nawilżający, na dzień, dobry pod makijaż. Technologia wykorzystana do stworzenia tego produktu nazywa się Rosactiv. Rosactiv polega na biologicznym wpływaniu na wszystkie komórki skóry twarzy, co ma zapobiegać powstawaniu zaczerwienień.

Opakowanie kremu Bioderma AR zrobione jest z plastiku, który w 100% nadaje się do recyklingu. 

Back To Top