Depilacja

Czy warto poddać się laserowej depilacji?

Kobiety szczególnie w okresie letnim, gdzie zrzucają z siebie nieco odzieży dokładają wszelkich starań, aby ich skóra zawsze była nieskazitelnie gładka. Jednym częściej stosowanych środków do osiągnięcia zamierzonego celu jest laserowa depilacja.

W jakim przypadku taka depilacja sprawdzi się najlepiej?

Depilacja laserowa będzie najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem na pozbycie się niechcianego owłosienia szczególnie w przypadku wszystkich tych osób, które są posiadaczami bardzo ciemnego i widocznego owłosienia oraz w przypadku tych osób, u których tradycyjne metody usuwania owłosienia okazały się być niezbyt skuteczne. Warto dodać, że laserowa depilacja wbrew powszechnie krążącym opiniom jest zabiegiem bezinwazyjnym i bezpiecznym. Tylko w skrajnych przypadkach (co zdarza się niezwykle rzadko) mogą po zabiegu pojawić się podrażnienia w miejscach bardzo wrażliwych na ich powstanie.

Co decyduje o skuteczności przeprowadzanego zabiegu?

Światło wydzielane przez lasery niewykorzystywane do depilacji bardzo silnie reaguje na barwnik, dlatego też duży wpływ na skuteczność prowadzonego zabiegu ma kolor usuwanego włosa. Im ciemniejszy jest włos, tym jego usuwanie przy pomocy laserowej depilacji będzie skuteczniejsze. Laserowa depilacja Cocolita nie przyniesie oczekiwanych efektów w całą pewnością w przypadku osób o bardzo jasnym, czasem nawet niewiele widocznym owłosieniu. Takie osoby zamiast inwestować niemałe sumy w depilacje laserowe powinny skupić się na znalezieniu najlepszej dla siebie tradycyjnej metody pozbywania się owłosienia.

Back To Top