Twarz

Paleta cieni Nabla Dreamy – wady i zalety

Paleta cieni Nabla Dreamy na rynku dla miłośniczek makijażu dostępna jest od końca roku 2017. Od czasu swojego debiutu zyskała sobie zarówno solidne grono zwolenniczek, jak i przeciwniczek. W kwestii tego kosmetyku zdania często są dość mocno podzielone, co wcale nie jest dziwnym zjawiskiem, bowiem jak wiadomo dla każdego odpowiedniego może być coś zupełnie innego.

Pierwsza paleta cieni Dreamy jest pierwszą paletą wyprodukowaną przez firmę Nabla, zatem można powiedzieć,że stanowi pewnego rodzaju test dla pomysłowości i umiejętności osób tworzących tę markę. Sama paletka wykonana została z kartonu, jednak na jej efekt wizualny wpływ ma przede wszystkim porządne lusterko oraz estetyczny ogólny design całego opakowania.

Wady i zalety Nabla Dreamy

Z całą pewnością paleta cieni Nabla Dreamy ma zarówno mnóstwo zalet jak i wad. Za ogromny atut tego kosmetyku uznać można przede wszystkim ogromny wybór wykończenia makijażu, poczynając od matu, przechodząc przez duochrom i perłę, a kończąc na folii. Rozmaitość wykończeń daje ogromne możliwości w makijażu, z czego wiele użytkowniczek tej właśnie palety cieni jest ogromnie zadowolona, przez co są w stanie nawet przymknąć oko na jej pewne mankamenty. Dużym atutem w tym przypadku może być również pigmentacja, która soi tu na bardzo wysokim (choć nie na możliwie jak najwyższym) poziomie. Jeśli chodzi o wady, to wiele użytkowniczek zgodnie podkreśla, że niektóre z barw cieni strasznie się sypią, nie pozwalając na choćby przyzwoite wykończenie swojego makijażu.

Back To Top