Akcesoria

Sunone – profesjonalna lampa UV

Profesjonalny sprzęt kosmetyczny jest niezbędnym elementem wyposażenia salonów manicure, które słyną z wyjątkowo precyzyjnie i estetycznie wykonywanych paznokci zarówno w formach żelowych, akrylowym, jak i hybrydowych. Lakiery termoutwardzalne utrzymują się na paznokciach znacznie dłużej od lakierów tradycyjnych, przez co zyskują sobie coraz więcej fanek. Są one również zdecydowanie trwalsze niż ich pierwotne odpowiedniki.

Wygląd równie ważny

Sunone lampa UV to nie tylko technologi, ale również przepiękny design, który sprawia, że m się chęć ustawić lampę w honorowym miejscu. Wyjątkowo łagodna linia kształtu lampy i perłowa kolorystyka większości z nich przyciągają wzrok. Lampy Sunone pozwalają na utrwalenie od razu całej ręki bez potrzeby późniejszego naświetlania samych kciuków. Jeżeli natomiast po zrobieniu manicure następuje praca nad pedicure można bardzo prosto pozbawić sprzęt panelu dolnego i wygodnie ustawić go nad paznokciami stopy – górna część lamp Sunone przyczepiona jest do dolnej przy pomocy magnesów, przez co ich rozłączanie jest naprawdę bajecznie proste.

Funkcjonalność 

Lampy Sunone wyposażone są w kilka możliwości naświetlania poczynając od 10 sekund aż po 120 sekund stałego naświetlania. Istnieje możliwość ustawienia trybu 99 sekund, w którym z sekundy na sekundę wzrasta moc światła, dzięki czemu manicure żelowy jest wykonany znacznie staranniej.

Opisywane lampy wyposażone są również w sensor ruchu, dzięki któremu po włożeniu dłoni do lampy uruchamia się ona sama bez potrzeby klikania na odpowiednią długość czasu naświetlania.

Back To Top