Akcesoria

Po co komu rozświetlacz?

Odkąd na rynku pojawiły się rozświetlacze, panie od razu je pokochały. Za pomocą tego kosmetyku można zmienić i to w dużym stopniu wygląd swojej twarzy, łącznie z nosem, oczami, wargami, policzkami i czołem. 

Stosowanie rozświetlacze

W celu uzyskania pożądanych efektów, stosując rozświetlacze do twarzy Wibo, należy wiedzieć, gdzie je nałożyć. W celu powiększenia wizualnie oka zaleca się zaaplikować rozświetlacz pod łuk brwiowy. W ten sposób poprawi się także kształt brwi. Oczy będą pięknie rozświetlone. Z kolei nałożenie go na kości policzkowe nada im wypukłości. Cera będzie sprawiała wrażenie bardziej promiennej. Kup Rozświetlacz Wibo nałożony na brodę sprawi, że usta staną się optycznie większe i bardziej wydatne. Stosuje się go także w celu wykończenia makijażu. 

W jaki sposób można jeszcze użyć rozświetlacza?

Rozświetlacze świetnie sprawdzają się do korekty nosa. Zaaplikowane na niego sprawią, że będzie on sprawiał wrażenie szczuplejszego, co dla wielu kobiet jest niezwykle istotną kwestią. Zamiast wiec wydawać fortunę na inwazyjną operację nosa, można nadać mu ładniejszy wygląd za pomocą kosmetyku. Wystarczy niewielka ilość rozświetlacze, który zostanie roztarty w kierunku od góry do dołu. Po tego typu kosmetyki warto sięgać w przypadku zmęczonej skóry i w celu optycznego powiększenia oka, które ma tendencję do przymykania się w przypadku braku energii. Wystarczy wsmarować kosmetyk w wewnętrzne kąciki oczu, a już po chwili spojrzenie zyska na świeżości i nabierze charakteru. Cała twarz będzie się wówczas ładniej prezentowała. Można też użyć rozświetlacza do optycznego zwiększenia pełności warg. Wystarczy zaaplikować go nad łukiem kupidyna, ponownie unikając botoksu czy ostrzykiwania kwasem hialuronowym.

Back To Top