szampon Garnier Botanic Therapy Mityczna Oliwka
Kosmetyki Włosy

Kosmetyki z serii Botanic Therapy dla odżywienia włosów

Kosmetyki Garnier Botanic Therapy są dedykowane osobom, którym zależy na wysokiej jakości produktach pielęgnacyjnych. Co ważne, są one stworzone w zgodzie z ekologicznym podejściem. W składzie znajdują się naturalne ekstrakty roślinne, a opakowania nadają się w 100% do recyklingu. Linia tych kosmetyków produkowana jest w specjalnych fabrykach, które bezpośrednio angażują się w dobre praktyki. Producent zadbał o to, aby przy ich tworzeniu zostało zmniejszone zużycie wody i pozostawało mniej odpadów.

Kosmetyki Garnier dla włosów suchych i zmęczonych

Produkty Garnier Botanic Therapy dzielone są na kosmetyki dla włosów suchych i zmęczonych, pozbawionych blasku oraz świeżości. Stworzone są z myślą o niezdyscyplinowanych pasmach. Mogą być stosowane również przez posiadaczki rozdwojonych końcówek. W składzie szamponów i odżywek znajdują się ekstrakty z imbiru, miodu, propolisu oraz zielonej herbaty. Intensywnie rewitalizują oraz odżywiają one skórę głowy i bujne pasma. W produktach znajdują się także bogate źródła NNKT, do których można zaliczyć oliwy z oliwek, olejki arganowe oraz mleczko kokosowe.

Ekstrakty z zielonej herbaty, cytrusów oraz eukaliptusa w składzie produktów

Delikatna formuła nie obciąża włosów, dodaje im objętości oraz lekkości. Zielona herbata, ekstrakty z cytrusów oraz eukaliptusa doskonale oczyszczają skórę głowy z nadmiaru łoju oraz innych zanieczyszczeń. Olejek arganowy nadaje włosom miękkości i blasku. Składniki odżywcze wzmacniają strukturę włosa i regenerują je od nasady. Receptury kosmetyków opracowywane są przez wyspecjalizowanych ekspertów.

Szampony odpowiednie dla niesfornych i zniszczonych kosmyków

Szampony z serii Garnier Botanic Therapy nawilżają i wygładzają włosy, dzięki czemu nawet niesforne kosmyki są łatwiejsze do ułożenia. Produkty są łatwe w aplikowaniu oraz codziennym stosowaniu. Pięknie pachną i doskonale rozprowadzają się po włosach. Nadają one lekkości matowym włosom, a ich odżywcza formuła stymuluje cebulki do wzrostu nowych pasm.

Back To Top