Twarz

Oko perfekcyjnie podkreślone

Marzy ci się rozjaśnienie albo przyciemnienie oka? A może powiększenie spojrzenia lub nadanie unikalnego designu w kącikach oczu? Jest to możliwe dzięki klasycznej wersji akcesorium jakim jest kredka do oczu. To właśnie ona może świetnie sprawdzić się w makijażu codziennym jak też wieczorowym. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń, wobec czego można szaleć ze stylizacjami i zdobyć się po prostu na odważne spojrzenie.

Barwa ma znaczenie

Kredki do oczu występują w różnorodnych wersjach. Możliwe jest wystosowanie wariantów grubszych i cieńszych, które posłużą do wykonania perfekcyjnej kreski. W przypadku jeśli dany rodzaj kredki jest miękki to może ona posłużyć także jako swoisty cień do powiek, gdyż łatwo się rozciera i kolor może wyglądać niebanalnie. Biała, czarna, brązowa, a może pomarańczowa, niebieska czy też różowa? Wszystkie chwyty są tutaj dozwolone. Wystarczy określić to, jak ma prezentować się efekt końcowy i będzie można wytworzyć nawet najbardziej awangardowy make-up.

Połyskujące czy matowe?

Każda kobieta ma swoje ulubione wersje kosmetyków. Kredki do oczu szybko staną się mistrzowskim gadżetem, dzięki któremu nadamy spojrzeniu określonego charakteru. Do tego wszystkiego można dołożyć konkretny odcień cieni do powiek oraz wykończenie maskarą i rezultat gotowy. Brokatowe, metaliczne albo całkowicie matowe – kredka do oczu ma wiele wcieleń, toteż na każdej półce znajdziemy pełną różnorodność do wyboru, a to przyda się do tego by używać ich na co dzień czy też w czasie określonej okazji w danym sezonie.

Oferta sprzedażowa kredek pod oczy tutaj

Back To Top