trądzik - problem młodych ludzi
Kosmetyki Twarz

Krem na trądzik – La Roche Effeclar Duo

Trądzik jest problemem, który dotyka wiele osób młodych, ale również starszych. Wygląda źle pod względem estetycznym, ale również powoduje duży dyskomfort oraz zmniejsza poczucie wartości.

Redukcja trądziku

Na rynku jest dostępnych wiele preparatów, które skutecznie walczą z trądzikiem. Na szczególną uwagę zasługuje krem La Roche Effaclar Duo, który nie tylko doskonale zwalcza problemy trądzikowe, ale również nawilża skórę. Krem nie pozostawia żadnych śladów na skórze, dlatego jest on często stosowany w ciągu dnia. Nie ma także żadnego problemu z makijażem, ponieważ może być nakładany razem z preparatem. Doskonale redukuje także zaskórniki, które lubią pojawiać się na tłustej skórze. Preparat jest hipoalergiczny, dlatego nie powinien wywoływać żadnych reakcji alergicznych.

Oczyszczanie skóry

Krem Effaclar sprawdza się idealnie w przypadku skóry wrażliwej, ale nadaje się również do skóry normalnej. Przed nałożeniem kremu należy skórę dokładnie oczyścić przy użyciu specjalnego żelu oraz wacika. La Roche Posay Effaclar Duo pomaga usunąć martwe komórki oraz kompleksowo odblokować pory. W składzie został zawarty niacynamid, który umożliwia złagodzenie objawów trądziku. Zanim krem zostanie nałożony na skórę twarzy powinien być delikatnie rozgrzany za pomocą palców. W ten sposób łatwiej się wchłonie oraz będzie można zaobserwować szybsze efekty. Wystarczy osiem dni stosowania kremu, żeby przebarwienia trądzikowe całkowicie zniknęły. 

Back To Top