Twarz

Hydrolat – cudowny środek na czystą i promienną cerę

Sposób pielęgnacji skory jest jednym z elementów, który powinien zapewnić każdej kobiecie piękną oraz zdrową cerę. Niestety rodzajów preparatów jest tak dużo, że nie zawsze można natrafić na najodpowiedniejszy dla danej skóry, w wyniku, czego skora nie otrzymuje tego, co powinna. Nieodpowiedni produkt pielęgnacyjny może nadmiernie wysuszać skórę lub ją natłuszczać. Wyjściem z sytuacji może się okazać tak zwany hydrolat, który zbawiennie działa na każdy rodzaj skóry.

Hydrolat – czym jest?

W ogromnym skrócie jest to przede wszystkim woda kwiatowa o niesamowitych właściwościach oraz zapachu. Chociaż znalazła już swoje miejsce w wielu łazienkach, to jeszcze nie wszyscy znają ten środek do pielęgnacji i oczyszczania twarzy. Działa on oczyszczająco i jest naturalnym zamiennikiem dla toniku. Posiada pH zbliżone do pH skóry, dzięki czemu środek ten po prostu reguluje naturalny odczyn skory.

 

Jak używać hydrolat?

Ogromną zaletą jest fakt, że hydrolat można używać w okolicach oczu oraz w przypadku cery wrażliwej. Zatem wystarczy spryskać nim twarz i przetrzeć ją wacikiem w celu usunięcia resztek zanieczyszczeń. Używając hydrolat po wstępnym oczyszczeniu twarz można mieć pewność, że skora jest czysta, odświeżona oraz odżywiona.

 

Zapatrując się w taki środek, jak hydrolat, należy dobrze przeczytać jego skład, aby był jak najbardziej naturalny i dobrze zakonserwowany, ponieważ prawdziwy hydrolat ma tendencję do psucia się. Natomiast tylko jego prawdziwa odmiana da posiadaczce efekt, o jakim marzy.

Ofertę sprzedażową wód różanych można znaleźć pod tym adresem: https://www.cocolita.pl/hydrolaty

Back To Top