fluff - jeden z kosmetyków marki
Ciało Kosmetyki

Na urodę i nie tylko – Fluff!

Co jakiś czas na rynku kosmetycznym pojawiają się nowe marki kosmetyków, które wyróżniają się składem, skutecznością, albo… dobrym marketingiem 😉 do której grupy możemy zaliczyć kosmetyki marki Fluff? Co warto o nich wiedzieć?

Kosmetyki Fluff w Drogerii można nabyć w cenie stosunkowo niewysokiej – średnio od około 15 do 30 złotych kosztuje pojedynczy produkt. Produkty tej firmy należą do kosmetyków wegańskich, naturalnych i dobrych dla cery oraz ciała. Kosmetyki tworzą panie, a któż lepiej niż kobiety zna się na takich specyfikach? Są one kojące, przyjemne i przyjazne. Wiele osób bazuje na takich specyfikach – często określane są jako superfood dla ciała, czyli są rodzajem odżywczej kuracji dla ciała, co potwierdzają przykłady niejednej osoby korzystającej z kosmetyków Fluff.

Fluff to marka dająca nawilżenie

Nawilżenie oraz odżywianie to podstawowa potrzeba dla niejednej osoby. Jogurt do ciała Fluff to doskonała sprawa – po jego zastosowaniu ciało staje się miłe w dotyku, sprężyste, zaś sam kosmetyk oraz jego zapach wywołują przyjemne odczucie zadowolenia. Godny polecenia jest także aksamitny balsam do demakjijażu. Kosmetyki pachną delikatnie jogurtem lub owocami, co jest ich dodatkowym walorem. Tonik do twarzy z kwasami AHA to z kolei doskonały specyfik, który tonizuje, złuszcza, rozjaśnia przebarwienia, daje przepiękny blask oraz nawilża skórę. Nadaje się doskonale do szarej, ziemistej i bardzo zmęczonej cery. Zawiera kwasy aha, ekstrakt z kumkwatu, olej ze słodkich migdałów. Procesy starzenia są wolniejsze,a drobne zmarszczki są zniwelowane. Inny z produktów wartych uwagi nosi nazwę Happy Cloud. Jest to rozświetlająca chmurka, dobra i wysokiej klasy. Nawilża, odżywia, wygładza oraz rozświetla. Takie jest działanie tego specyfiku i przekłada się ono na rozświetlenie, piękno oraz doskonałość.

Back To Top