Ciało

Idealny makijaż ust – jak go wykonać?

Perfekcyjnie wykonany makijaż oczu to wyższa szkoła makijażowej jazdy. Kiedy nie potrafi się zrobić wyszukanego makijażu oczu czy starannie narysować kreski – nie trzeba się tym przejmować. Wystarczy bardziej przyłożyć się do podkreślenia ust, w przypadku których dużo łatwiej jest osiągnąć zachwycający efekt. Da to znakomity wygląd i poczucie pewności siebie.

Przede wszystkim trwałość

Z pewnością wiele kobiet zna to zjawisko – rano starannie maluje się usta i kiedy wychodzi się z domu, wygląda się perfekcyjnie. Szybko jednak szminka ściera się lub też usuwa się ją z obawy, że rozmaże się na przykład podczas posiłku. Jedynym dobrym wyjściem jest więc zapewnienie sobie, że makijaż ust przetrwa wiele godzin.
Sposobem na to jest oczywiście zainwestowanie w dobre kosmetyki, które zagwarantują trwałość dużo lepszą niż tanie. Lepiej też będzie używać matowych pomadek niż mocno błyszczących czy tym bardziej błyszczyków – zwłaszcza że obecnie matowy makijaż ust jest najmodniejszy. Takie pomadki są bowiem z zasady dużo bardziej trwałe.

NABLA

Piękny wygląd dzięki konturówce

Wiele kobiet rezygnuje z używania konturówki, często nie wiedząc, jak duże ma ona znaczenie lub też nie potrafiąc dobrze dopasować jej do koloru szminki – a jest to bardzo ważna kwestia. Marka Nabla rozwiązuje ten problem, oferując zestawy idealnie dopasowanych konturówek i szminek. Zdecydowanie warto zaopatrzyć się w taki komplet, gdyż obrysowane konturówką usta można dowolnie korygować, a także wówczas wyglądają dużo lepiej. Warto też wiedzieć, że konturówka świetnie zapobiega rozmazywaniu się szminki, wykonany z nią makijaż jest więc bardziej trwały.

Back To Top