balsam Neovadiol od Vichy
Kosmetyki Twarz

Zalety stosowania produktów z serii Vichy Neovadiol

Vichy Neovadiol to krem do pielęgnacji suchej skóry twarzy. Eksperci Vichy pracowali aż 14 lat, zanim udało im się stworzyć przełomowy kosmetyk dla kobiet, które przechodzą menopauzę.

Kosmetyki do twarzy Neovadiol

Seria kosmetyków Neovadiol (zobacz w cocolita.pl) jest przeznaczona do twarzy, ale można też smarować szyję oraz okolice karku. Regularne stosowanie preparatu pomaga przywrócić młody wygląd. Wszystko dzięki dużej ilości aktywnych składników, takich jak: Pro-Xylane, kwas hialuronowy, Hepes oraz Hedion.

Produkcja kolagenu jest stymulowana właśnie przez Pro-Xylane, który jednocześnie zwiększa jędrność skóry oraz redukuje mimiczne i głębokie zmarszczki. Dzięki temu skóra odzyskuje gęstość i swój dawny wygląd. Kwas hialuronowy zapewnia właściwe nawilżenie, a także poprawia sprężystość i napięcie skóry. Działanie złuszczające i wygładzające wykazuje z kolei Hepes. W składzie Neovadiol od Vichy znajduje się jeszcze Hedion, który minimalizuje objawy starzenia.

Zmniejszenie suchości skóry

Pomaga zmniejszyć suchość skóry, a także przywraca naturalny kolor. Systematyczne stosowanie preparatu sprawi, że zmarszczki będą mniej widoczne, a skóra będzie bardziej elastyczna. Kluczowy jest też owal twarzy, który będzie lepiej wymodelowany oraz zarysowany. Badania kliniczne potwierdzają bardzo wysoką skuteczność kremu. Wystarczą zaledwie trzy miesiące stosowania, żeby suchość skóry zmniejszyła się o 50%, natomiast szorstkość skóry o 40%.

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że znacznie zmniejszą się widoczne bruzdy nosowo-wargowe. Jest to idealny krem dla skóry wrażliwej i wymagającej. Niestety niektóre preparaty mogą nasilić nieprzyjemne objawy, dlatego zawsze trzeba być ostrożnym. Krem należy rozsmarować na twarzy, dekolcie oraz szyi. Trzeba to robić delikatnie, żeby nie naruszyć płaszczu lipidowego skóry. Następnie trzeba to zostawić do wchłonięcia. Vichy Neovadiol może być stosowany codziennie, ponieważ jest całkowicie bezpieczny i przebadany. Nawilżenia wymaga przede wszystkim skóra u kobiet po okresie menopauzy. W składzie oprócz Pro-Xylane znajduje się jeszcze fitosterol, który również ujędrnia skórę.

Back To Top