ochrona przeciwsłoneczna latem
Kosmetyki Twarz

Eeny Meeny SPF 50 – sposób na głębokie nawilżenie i świetną ochronę

Skóra twarzy jest szczególnie narażona na działanie różnorodnych czynników zewnętrznych – w końcu nie chronią jej żadne ubrania, które mogłyby choć w niedużym stopniu zminimalizować ich szkodliwe działanie. Jedyną ochroną, jaką można jej zagwarantować, są kosmetyki.

Kremy ochronne do twarzy

O wyglądzie skóry decyduje bardzo duży czynników – zarówno tych zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Warto więc dbać o dietę, ruch na świeżym powietrzu, a także zapewnić jej właściwą ochronę przed promieniowaniem UV oraz wolnymi rodnikami, które znajdują się w powietrzu. Krem z wysokim filtrem powinien więc być jednym z podstawowych kosmetyków, których każda kobieta używa na co dzień. Okazuje się jednak, że dopasowanie odpowiedniego kosmetyku czasami jest bardzo trudne, dlatego na rynku dostępny jest szeroki wybór produktów z filtrem chroniącym przed promieniami UV. Jednym z nich jest krem ochronny Eeny Meeny SPF 50.

Kiedy stosować kremy z filtrem?

Wiele kobiet uważa, że kremy z filtrem powinno stosować się przede wszystkim latem. Jest to błędne przekonanie, ponieważ promieniowanie UV jest obecne przez cały rok. Dlatego w codziennej pielęgnacji należy uwzględnić kremy z filtrem, szczególnie gdy chodzi o pielęgnację twarzy. Krem SPF 50 Eeny Meeny odznacza się wysokim filtrem oraz innymi właściwościami, które sprawiają, że stosowanie go na co dzień, na przykład jako podkład pod makijaż, jest bardzo wygodne. Ma on właściwości oksydacyjne, regenerujące oraz przeciwzmarszczkowe, a także składa się w dużej mierze z naturalnych składników.

Dla kogo krem SPF 50 Eeny Meeny?

Krem ochronny do twarzy Eeny Meeny przeznaczony jest przede wszystkim do cery dojrzałej. Jest lekki, szybko się wchłania i nie pozostawia przy tym tłustego i lepkiego nalotu. Jako że zawiera także naturalne prebiotyki, to wpływa również pozytywnie na naturalną mikroflorę skóry. Na uwagę zasługuje zawartość żółtych i brązowych pigmentów, co ma zapewniać satynowe wykończenie, promienność oraz wyrównanie kolorytu skóry. Poza tym codzienne pielęgnacja kremem ochronnym do twarzy Eeny Meeny to także gwarancja głębokiego nawilżenia.

Back To Top