Twarz

Co kupić nastolatce na Święta?

W dzisiejszych czasach bardzo ciężko jest sprostać oczekiwaniom nastolatek, które stale podążają za trendami w kosmetyce i modzie. Jaki prezent kupić córce? Z czego naprawdę będzie zadowolona? Kilka wskazówek znajdziecie poniżej.

Co kupić nastolatce na Święta?

Jedną z uniwersalnych rzeczy z pewnością będą kosmetyki. Warto jednak zwrócić uwagę na to, aby były praktyczne i przydatne, dlatego w każdym zestawie dla młodej damy powinny znaleźć się między innymi:

 

PALETKI CIENI — najlepiej rozbudowane o brązy i szarości;

PĘDZLE — warto rozważyć te wykonane z wysokiej jakości włosia, aby służyły jak najdłużej;

ZESTAW DO KONTUROWANIA — konturowanie to stały element każdego makijażu, dlatego taki zestaw powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce;

POMADKA lub SZMINKA — najlepiej w kolorach nude, które pasują do każdej karnacji oraz urody.

 

Gdzie szukać inspiracji i najlepszych cen kosmetyków?

makeup revolutionJeżeli zależy nam na najlepszej cenie, warto szukać sklepów online, które stale mają duże promocje. Bez względu na to, czy szukamy paletki z cieniami, czy pędzli, każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Poza tym za sprawą komentarzy możemy dowiedzieć się, co jest teraz popularne, co często ułatwia zakupy.

 

Ceny kosmetyków są różne. Można skomponować taki zestaw do 100, czy 200 złotych. Istotne jest również to, aby do cieni dokupić bazę na powieki, która sprawia, że pigment dłużej się utrzymuje i przede wszystkim nie roluje, co jest zmorą wielu kobiet. Takie bazy dostępne są już od około 20 do 50 złotych.

 

Back To Top