żel pod prysznic marki Yope
Kosmetyki

Szybki prysznic czy długa kąpiel?

Woda wpływa zbawiennie na ciało człowieka. Potrafi dodać energii lub ukoić, pobudzić lub zrelaksować. Z pomocą odpowiednio dobranych kosmetyków łatwo wykorzystać jej wyjątkowe właściwości.

Energetyczny prysznic o poranku

Nie ma nic lepszego, niż świeży, rześki prysznic, który pozwoli szybko się obudzić. Odpowiednio wybrany żel pod prysznic potrafi rano zdziałać cuda – ten o zapachu cytrusów pobudzi i doda energii, z kolei kosmetyk o zapachu morskiej bryzy odświeży ciało i przygotuje na wyzwania nadchodzącego dnia. Poszukując żelu pod prysznic warto zdać się na wrażenia zapachowe i efekt, który wywołuje wybrany aromat. O poranku, gdy ciało dopiero budzi się po kilku godzinach odpoczynku, zmysły są znacznie bardziej wyostrzone, dlatego ulubiony zapach wcześnie rano będzie miał jeszcze większą moc działania.

Relaksująca kąpiel wieczorem

Wieczór to z kolei pora wyciszenia. Płyn do kąpieli pomoże stworzyć domowe spa, wyciszyć się po intensywnym dniu pracy i zrelaksować przed snem. Odpowiednio dobrany płyn uczyni kąpiel prawdziwym rytuałem, który pozwoli ciału odprężyć się i przywrócić naturalną harmonię. Warto w kąpieli wykorzystać moc olejków eterycznych i wybrać płyn, który dzięki ich mocy pozwoli uzyskać pożądany efekt i zadziała odstresowująco, poprawi nastrój i uczyni wieczór przyjemnym zwieńczeniem całego dnia. Kąpiel w jedwabistej, aromatycznej pianie to dobry pomysł zarówno na zakończenie stresującego dnia, jak i ukoronowanie miłego i dobrze spędzonego poranka i popołudnia.

Back To Top