Kosmetyki

Skóra wrażliwa.

Posiadaczki skóry wrażliwej wiedzą doskonale jak trudno dobrać kosmetyki, tak aby nie zrobić sobie krzywdy. Często nawet produkty dla dzieci czy apteczne, okazują się uczulające i zbyt agresywne. Dodatkowo, jeśli taka skóra jest podrażniona kuracjami dermatologicznymi; ból, swędzenie, rumień i podrażnienie stają się codziennością. 

Kosmetyki Avene 

Avene swoje kosmetyki dedykuje właśnie właścicielkom cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień lub po kuracjach dermatologicznych. Mają one delikatne i w miarę proste składy, dzięki czemu nie obciążają nadmiernie skóry a jedynie pomagają jej się zregenerować. Jedną z perełek tej firmy jest zdecydowanie krem avene cicalfate. 

Ten krem przeznaczony jest właśnie do skóry nadwrażliwej, po kuracjach dermatologicznych oraz alergików, ma za zadanie zregenerować skórę i delikatnie otulić ja warstwą ochronną. 

Krem avene cicalfate

Często jest on traktowany jako tak zwane koło ratunkowe w sytuacjach podbramkowych. Ma świetne działanie kojące i może być stosowany nawet na podrażnioną skórę, czy po zabiegach dermatologicznych. Ma dosyć gęstą konsystencję, ale po ogrzaniu w dłoniach rozprowadza się na twarzy bez problemów. Lekko zielona barwa pozwala, minimalnie zatuszować i wyciszyć rumień. Bez problemu można go aplikować pod makijaż. Nawilża, koi i regeneruje. Avene cicalfate pomaga uporać się z suchymi skórkami, ale złagodzi też podrażnienie słoneczne. Naprawdę ma wiele zastosowań i co ważne dla posiadaczek cer wrażliwych i problematycznych nie zapycha porów.
Oferta sprzedażowa: kosmetyki Avene tutaj.

Back To Top