Kosmetyki

Maskara Max Factor False Lash Effect

Panie, używające na co dzień produktów kosmetycznych, w swojej kosmetyczce posiadają różnorodny zestaw cieni do powiek, pudrów, różów, korektorów, tuszy do rzęs i wiele innych kosmetyków. Wśród nich, z pewnością znajdzie się kilka rodzajów maskar, które przyciemnią rzęsy i dodadzą oczom zauważalnej głębi.

Kosmetyki dobrej jakości to podstawa makijażu

Każdy kosmetyk powinien być dobrej jakości, odpowiedni do typu urody, karnacji oraz wrażliwości skóry na składniki w nich zawarte, lecz to nie jedyne wymogi – kosmetyki, które stosowane są codziennie, powinny także posiadać ważny termin przydatności do ich używania; przeterminowane specyfiki mogą spowodować podrażnienia lub uczulenia, najczęściej objawiające się jako nieestetyczna wysypka.

Spośród wielu firm kosmetycznych, obecnych na rynku krajowym, można z pewnością wyróżnić firmę Max Factor, istniejącą od początków dwudziestego wieku, obecnie będącą częścią koncernu COTY INC.

Marka Max Factor znana jest z kosmetyków wysokiej jakości i trwałości, a na szczególną uwagę zasługują tusze do rzęs w wielu kolorach, z których najczęściej wybierana jest maskara Max Factor False Lash Effect w barwie czarnej.

Tusz do rzęs Max Factor False Lash Effect

Cechą charakterystyczną maskary False Lash Effect jest szczoteczka, w której ilość włókien rozczesujących rzęsy została znacznie zwiększona, co powoduje idealne pokrywanie rzęs tuszem na całej ich długości. Zaletą jest również gęstość tuszu, który wybitnie pogrubia i wydłuża rzęsy, podkręcając je do góry. Szczoteczka została tak wyprofilowana by docierać do nawet najkrótszych włosków i w całości pokrywać je tuszem, który w maskarze Max Factor nie skleja rzęs, a także szybko wysycha, co pozwala uniknąć przypadkowego rozmazania go w okolicach oczu.

Maskara Max Factor False Lash Effect jest produktem wysokiej jakości, a dzięki oryginalnemu opakowaniu elegancko się prezentuje.

Back To Top