Ciało

Makeup revolution – nie tylko cienie

Brytyjska marka Makeupr Revolution stopniowo zdobywa sobie w Polsce coraz większą popularność. Jej produkty są cenione przede wszystkim za wysoką jakość, która idzie w parze z zaskakująco przystępnymi cenami. Zwykle jednak mówi się o paletach cieni tej marki, które można znaleźć w dużym wyborze. Tymczasem ma ona dużo więcej ciekawych, godnych zainteresowania produktów.

makeup revolution1

Sprytne kosmetyki do makijażu

Cienie tej marki cenione są nie tylko ze względu na ich świetną jakość – łatwe rozprowadzanie, mocne napigmentowanie i trwałość, ale też fakt, że paletki zawierają dużą ilość kolorów. Czyni to ich zakup jeszcze bardziej ekonomiczną inwestycją, gdyż za niewielką cenę dostaje się wiele kolorów i odcieni cieni, które można stosować w bardzo różnych okolicznościach. Jest to też zwyczajnie wygodniejsze niż kupowanie pojedynczych cieni czy mniejszych paletek, gdyż można mieć swoje ulubione odcienie zawsze pod ręką.
Idąc za ciosem, marka oferuje też świetnie skomponowane zestawy innego rodzaju, na przykład całe komplety do makijażu oczu. Można w nich znaleźć różne kosmetyki oraz akcesoria – aplikatory i pędzelki – do ich nanoszenia. Takie paletki są szczególnie wygodne w użyciu, a przy tym zawsze można je mieć przy sobie, bez zwracania uwagi na pojedyncze produkty.

Inne produkty

Na ofertę marki Makeup Revolution składają się też podkłady, korektory, fantastyczne rozświetlacze do twarzy, błyszczyki, tusze czy linery. Znaleźć można więc wszystko, co jest potrzebne do wykonania zarówno codziennego, jak i imprezowego makijażu, a wszystko to można mieć za niewielką cenę, gdyż produkty te są zdecydowanie niedrogie.

Back To Top