Bez kategorii

Wybielające właściwości coco glam

Wybielające właściwości węgla aktywnego znane są od bardzo dawna, a działanie to zostało wykorzystane m.in. w proszku wybielającym coco glam. Coco glam to czarny proszek, który swoją konsystencją przypomina puder. Puder ten skutecznie i dogłębnie oczyszcza powierzchnię szkliwa, przyczyniając się do usuwania nawet tych najbardziej uporczywych przebarwień. Unikalny składnik jest naturalnego pochodzenia- to węgiel aktywny z drzewa kokosowego.

Z czego wynikają unikalne właściwości wybielające węgla aktywnego?

Proszek glam od firmy coco Cocolita znają wszyscy ci, którym zależy na pięknym, białym uśmiechu. Węgiel aktywny działania wybielająco na szkliwo między innymi dlatego, że pochłania on wiele substancji i zanieczyszczeń. Te specyficzne właściwości węgla wykorzystywane są w wielu dziedzinach życia, a między innymi do filtrowania wody.

Jak działa proszek coco glam?

Zastosowany w proszku węgiel aktywny jest bardzo bezpieczny, ponieważ pomimo swoich absorbujących właściwości, nie jest on w stanie uszkodzić naszego szkliwa podczas kontaktu z zębami ( węgiel aktywny coco glam nie jest w stanie pochłonąć minerałów). Tak więc stosując go do wybielania zębów, nie osłabiamy szkliwa z powodu nagłej demineralizacji. Cały proces wybielania z wykorzystaniem coco glam oparty jest na pochłanianiu tylko i wyłącznie tego, co osiadło na zębach. Tu także należy mieć na uwadze fakt, że aktywny węgiel nie wnika w szkliwo, co z kolei powoduje, że stosując go, nie ma mowy o wybielaniu zębów, które są naturalnie e żółtym kolorze lub martwe.

Back To Top