serum do rzęs Eveline
Kosmetyki Twarz

Eveline – odżywki, która wydłużają i pogrubiają rzęsy

Gęste, długie i grube rzęsy można uzyskać nie tylko poprzez zastosowanie tuszu. Dla osiągnięcia zachwycającego efektu warto także wypróbować odżywki do rzęs od producenta Eveline, które biją rekordy popularności!

Odżywki do rzęs od Eveline

W ofercie producenta Eveline można znaleźć kilka odżywczych produktów przeznaczonych do stosowania na rzęsy:

– odżywka 3w1 Advance Volumiere

– odżywka 5w1 z olejkiem arganowym SOS Lash Booster

– odżywka 8w1 Total Action

– odżywka ReveLASH

Każda z powyższych odżywek ma inny skład oraz działanie. Który z tych produktów warto wybrać?

Odżywki do rzęs Eveline – przegląd produktów

Najłagodniejszy efekt daje odżywka do rzęs Eveline 3w1 Advance Volumiere. To produkt skoncentrowany głównie na pielęgnacji rzęs, który nawilża, odżywia, odbudowuje i zapobiega ich wypadaniu.

Oferowana przez firmę Eveline odżywka do rzęs 5w1 SOS Lash Booster posiada bardziej intensywne działanie pielęgnacyjne. Świetnie nadaje się także jako baza pod tusz do rzęs.

Najlepsze efekty mogą przynieść odżywki 8w1 Total Action oraz ReveLASH, które zawierają Bimatoprost. To innowacyjny składnik, który intensywnie pobudza rzęsy do wzrostu, nadając im optymalną długość, grubość i gęstość. Zawierają one także składnik Biotinoyl Tripeptide, który wzmacnia rzęsy od ich cebulek.

Wobec tego dla uzyskania najlepszych rezultatów warto wybrać odżywki Eveline 8w1 Total Action albo ReveLASH. Gdy głównym celem jest regeneracja rzęs i zapobieganie ich wypadaniu, warto wypróbować preparaty 3w1 Advance Volumiere i 5w1 SOS Lash Booster.

Back To Top