Kosmetyki Tołpa Authentic - dlaczego warto je mieć
Twarz

Kosmetyki Tołpa Authentic – dlaczego warto je mieć?

Tołpa to polska marka, która stworzona została z myślą o kobietach i mężczyznach świadomych tego, że dobry wygląd jest kwestią dobrego zdrowia. Formuła kosmetyków Tołpa została opatentowana w taki sposób, aby regenerować i nawilżać skórę a także regulować jej procesy metaboliczne. Można więc powiedzieć, że stosowanie kosmetyków Tołpa przyczynia się do zachowania zdrowej i pięknej skóry.

Tołpa posiada w swoim portfolio dermokosmetyki, czyli kosmetyki przeznaczone do skóry problemowej oraz szereg kosmetyków roślinnych. Marka ta czerpie bowiem garściami z bogactwa natury i jej składników podczas tworzenia swoich kosmetyków.

Kosmetyki Tołpa Authentic – bogactwo natury

Firma Tołpa raz na jakiś czas wypuszcza na rynek coraz to nowsze kosmetyki. Aktualnie w sprzedaży pojawiła się nowa seria Tołpa Authentic, czyli hipoalergiczne, wegańskie kosmetyki. Produkty Authentic Tołpa stworzone są z myślą o najbardziej problematycznych typach cery, wymagających szczególnej pielęgnacji. Pozbawione są one wszelkich substancji, które mogą uczulać i zostały stworzone wyłącznie z naturalnych składników, co sprawia, że może stosować je praktycznie każdy. Seria Tołpa Authentic oferuje kilka nowych produktów, które warto mieć w swojej kolekcji.

tołpa authentic produkt do pielęgnacji

Produkty Authentic Tołpa

Pierwszym z wartych uwagi produktów z serii Tołpa Authentic jest krem, który jednocześnie matuje oraz nawilża skórę. Ilość składników w jego składzie została ograniczona do absolutnego minimum i są one całkowicie transparentne. Formuła kremu jest bezzapachowa i hipoalergiczna, co sprawia, że może stosować go każdy, niezależnie od typu skóry.

Kolejnym produktem z tej serii jest krem nawilżający i regenerujący cerę. Zawiera on jedynie 12 składników, z czego 98% jest pochodzenia naturalnego. Nawilża on skórę przez 72 godziny, wzmacniając mikrobiom i utrzymując naturalne ph skóry.

Na uwagę zasługuje również krem rozświetlający, czyli kolejny produkt z serii Tołpa Authentic. Przywraca on blask i promienność twarzy oraz nawilża ją przez ponad 12 godzin.

Back To Top